دوره های آنلاین پارس پژوهان

با توجه به درخواست دانشجویان و دانش پژوهان به شرکت در کلاس های غیر حضوری، مدیریت  گروه مهندسی پارس پژوهان کلاس های الکترونیک و آنلاین را راه اندازی نموده است تا آن دسته  از دانش پژوهانی که  علاقهمند به شرکت در دوره های فنی و مهندسی بوده و امکان حضور در محل این مجموعه را ندارند، بتوانند از این دوره ها استفاده کنند.

به این منظور کافیست در قسمت ثبت نام دوره ها نوع دوره را آنلاین انتخاب کنید.

این کلاس های آنلاین  بخش مختلفی دارد که برای مخاطب به سادگی آموزش و مشاوره برای حضور موثر و گیرا داده میشود.

 

onlineclassroom

 

هم چنین روند آموزش و تمرین کلاس های همانند کلاس های حضوری پارس پژوهان و در پایان ، مدرک معتبر تعلق خواهد گرفت  .

 

 

تصویر زير محیط کلاس را نشان می‌دهد:

 

افزودن پرونده چندرسانه‌ای

 

در گوشه سمت راست بالای مانیتور تصویر استاد توسط وب کم به نمایش در می‌آید، در ذیل آن فهرست دانشجویان حاضر در کلاس نمایان شده، در پایین مانیتور پنجره چت وجود دارد که دانشجویان سؤالات خود را مطرح می‌کنند و در قسمت وسط (اصلی) وایت برد استاد است که مطالب درس نمایش داده می‌شود.

تمام وقایع کلاس ضبط می‌شود که دانشجویان علاوه بر استفاده همزمان و آنلاین، می‌توانند بعد از کلاس فیلم ضبط شده را به صورت غير همزمان و آفلاين ببينند و يا دانلود نموده و بارها مرور نمایند .

 

  • هم چنین برای شرکت در کلاس های آنلاین پارس پژوهان امکانات زیر لازم است  :

شبکه: اتصال اینترنت با سرعت 256k و یا بهتر و امکان دانلود حداقل 4G در ماه برای دانلود فیلمهای ضبط شده از کلاسها (امکان دانلود نامحدود بهترین حالت ممکن است که در بسیاری از نقاط توسط شرکت مخابرات ارائه می‌شود).

سخت افزار: رایانه رومیزی و یا لب تاب که قادر به راه اندازی ویندوز XP نسخه سه و یا ورژن‌های بعدی ویندوز باشد (ویندوز 7 بهترین انتخاب است).

 

download

 

همچنین در زیر به یک سری سوالات اساسی درباره این کلاس های پاسخ داده میشود : 

 

  •  از آنجا که کارمند هستم آیا کلاسها در خارج از وقت اداری برگزار می‌شود؟

بله در صورت تمایل میبایست با دفتر پارس پژوهان تماس حاصل فرمایید و تمایل خود را مبنی بر حضور در خارج از وقت اداری در میان بگزارید تا ساعت مورد نظر شما برای دوره مورد نظر ثبت شود .

 

  • آیا کلاسهای الکترونیکي (مجازی) بدون هیچ مشکلی در طول ترم برگزار می‌شود؟

خیر. برگزاری کلاسهای الکترونیک تابع شرایط حاکم بر شبکه و اینترنت کشوری و سایر مشکلات الکترونیکی است. در صورت کندی شبکه و یا قطع ارتباط، دانش پژوهان عزیز  باید کلاس ضبط شده را دانلود نموده و ملاحظه نمایند.